Szkolenia bhp oraz pierwsza pomoc

Szkolenia

Szkolenia bhp oraz pierwsza pomoc

Okresowe i wstępne szkolenia BHP to jeden z podstawowych obowiązków każdego pracodawcy. Mające na celu aktualizowanie wiedzy i umiejętności praktycznych w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz zapoznania pracownika z zasadami bezpieczeństwa dla stanowiska pracy. W ofercie kursów organizowanych przez BHPWołowiec znajdziecie państwo również szkolenia w zakresie BHP.

Prowadzone przez specjalistów BHPWołowiec szkolenia to zarówno wiedza teoretyczna jak również ćwiczenia praktyczne. W ramach uzupełnienia szkoleń BHP oferujemy również szkolenia z pierwszej pomocy. Podczas niezliczonych szkoleń przeprowadzanych dla klientów, reprezentujących rozmaite branże zdobyliśmy doświadczenie i wiedzę dotyczącą zasad udzielania pierwszej pomocy, na przykładach związanych z poszczególnymi obszarami zawodowymi i poszczególnymi branżami.

W BHPWołowiec stawiamy na zdobywanie wiedzy praktycznej i umiejętność zastosowania jej w codziennej pracy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, przeszkoleni specjaliści BHPWołowiec przeprowadzają szkolenia zarówno dla klientów biznesowych, jednostek administracji państwowej oraz klientów prywatnych.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i wspólnie wybierzemy rozwiązanie najlepsze dla Twojego biznesu.

Gdzie nas szukać?

Bądźmy w kontakcie!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w sobotę od 8 do 13.

(+48) 603 703 352