Systemy oddymiania od projektu do wykonania

Artykuły PPOŻ

Systemy oddymiania od projektu do wykonania

Funkcjonalne, skuteczne i dobrze zaplanowane systemy oddymiania pozwalają na sprawne prowadzenie akcji ratowniczych podczas pożaru, ułatwiając ewakuację. Niezawodnie służą do usuwania dymu oraz trujących gazów w razie wystąpienia pożaru w budynku. Doskonale sprawdzą się w codziennym funkcjonowaniu pomieszczeń dzięki utrzymywaniu wentylacji na odpowiednio wysokim, bezpiecznym poziomie. Systemy oddymiania są jednym z elementów koniecznych do odbioru technicznego i dopuszczenia budynku do użytku.

W BHPWołowiec, wykorzystując wiedzę i wieloletnie doświadczenie przy pracy z zabezpieczeniami przeciwpożarowymi zadbamy, aby projekt oddymiania został przygotowany i wykonany zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem dla każdego klienta – zarówno prywatnego jak i biznesowego. Zapewniamy kompleksową usługę obejmującą konsultację, projekt i wykonanie systemu oddymiania w każdym budynku.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

Poszukujesz wiarygodnego wykonawcy, który przygotuje i wdroży skuteczny sytem oddymiana w twoim budynku? Zapraszamy do kontaktu!

Gdzie nas szukać?

Bądźmy w kontakcie!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w sobotę od 8 do 13.

(+48) 603 703 352