Artykuły BHP

Wysokiej jakość sprzęt i artykuły wyposażenia BHP

Od wielu lat bezpieczeństwo i higiena pracy stanowią jeden z najważniejszych elementów właściwego funkcjonowania przedsiębiorstwa, na który coraz większą uwagę zwracają zarówno pracownicy jak i pracodawcy. Standardy określane przez znaczną liczbę regulacji prawnych są bardzo wysokie, podobnie jak bardzo ważne jest ich przestrzeganie w codziennej pracy. W odpowiedzi na rosnące w związku z tym zapotrzebowanie – zarówno na artykuły BHP, jak również liczne szkolenia i wdrażanie systemów BHP w przedsiębiorstwach, firma BHPWołowiec wychodzi do klientów z szeroką ofertą produktów oraz szkoleń BHP, starannie wybieranych i przygotowanych pod okiem eksperta z wieloletnim doświadczeniem w branży BHP oraz PPOŻ.

Oferta BHPWołowiec obejmuje artykuły ochrony osobistej, elementy wyposażenia, jak również – szczególnie ważne w czasie aktualnie panującej epidemii – środki dezynfekcyjne i sanitarne. Specjaliści BHPWołowiec doradzą i pomogą w wyborze odpowiednich środków ochrony nóg, ciała, głowy czy zabezpieczenia twarzy oraz dróg oddechowych. Oferowane produkty posiadają wszelkie wymagane atesty oraz certyfikacje, a odpowiednio dobrane i stosowane, staną się doskonałym rozwiązaniem i ochroną w każdej gałęzi przemysłu – budowlanej, chemicznej, służb komunalnych i leśnych czy wreszcie medycznych i laboratoryjnych. Właściwa ochrona pozwala na bezpieczne i skuteczne wykonywanie pracy – także w branżach określanych mianem branży podwyższonego ryzyka.

Ochrona rąk

Szeroka oferta rękawic ochronnych. Dostępne modele wykonane z różnego rodzaju materiałów, przeznaczone zarówno do prac z użyciem narzędzi mechanicznych, prac terenowych jak również z użyciem środków drażniących i chemikaliów.

Ochrona ciała

Ochrona ciała

Środki ochrony indywidualnej zabezpieczające ciało pracownika to jeden z kluczowych elementów BHP w organizacji. Wykonane z trwałych, wysokiej jakości materiałów, przystosowane do warunków w jakich będą wykorzystywane i dostępne w atrakcyjnych cenach.

Obuwie ochronne

Duży wybór obuwia ochronnego oraz elementów ochronnych osłaniających nogi i stopy, wykonanych z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne i chemiczne. Wysoka jakość obuwia zapobiega oparzeniom i pozwala na pracę w komfortowych warunkach. Specjalistyczne elementy ochronne nóg i obuwia sprawdzają się szczególnie w pracy z maszynami leśnymi i ogrodniczymi.

Ochrona dróg oddechowych i części twarzy

Środki ochrony dróg oddechowych stanowią niezwykle ważny element całego wyposażenia środków ochrony indywidualnej. Szeroki asortyment produktów filtrujących i oczyszczających powietrze dostępny w ofercie pozwala na wybór masek oraz środków zabezpieczających najwyższej jakości i skuteczności.

Ochrona głowy

Głowa, będąca jednocześnie najważniejszą i najbardziej narażoną na uszkodzenia częścią ciała wymaga szczególnej uwagi podczas doboru właściwych środków ochrony osobistej. Zważając na to, cała dostępna oferta środków ochrony głowy bazuje wyłącznie na materiałach najwyższej jakości od producentów oferujących sprawdzone i godne rekomendacji rozwiązania.

Ochrona słuchu

Dostępna na rynku szeroka gama produktów zabezpieczających słuch przed uszkodzeniami pozwala na wybór rozwiązań odpowiednich do rodzaju i natężenia dźwięków, które mogą doprowadzić do trwałego uszkodzenia słuchu. Polecamy nauszniki i zatyczki wysokiej jakości w przystępnych cenach.

Ochrona oczu

Środki ochrony indywidualnej to również produkty z zakresu ochrony oczu zarówno od urazów chemicznych, mechanicznych jak również negatywnego oddziaływania promieni świetlnych. Odpowiedź na wyzwanie zabezpieczenia bezcennego dla każdego zmysłu wzroku jest dostępna pod wieloma formami i dopasowana do wymagań poszczególnych środowisk pracy.

Ochrona przed upadkiem z wysokości

W przypadku prac wykonywanych na wysokościach, kluczowym zabezpieczeniem jest zastosowanie ochron zbiorowych - rusztowań, siatek zabezpieczających czy pomostów. Alternatywę mogą stanowić indywidualne środki ochrony w postaci urządzeń i systemów asekuracyjnych.

Ochrona PPOŻ i bezpieczeństwo ruchu

Gwarantem stworzenia bezpiecznego środowiska pracy, jest wcześniejsze zadbanie o odpowiednie wyposażenie w elementy zarówno usprawniające prowadzenie prac, jak również pozwalające na natychmiastową i prawidłową reakcję w momencie wystąpienia zagrożenia zdrowia i życia. Polecamy szeroką gamę produktów od wyposażenia regulującego prowadzenie prac po wybór środków gaśniczych i opatrunkowo-ratunkowych.

Higiena i czystość

Dostęp do odpowiednich środków ochrony indywidualnej to również dostęp do środków higieny. Aby zwiększyć komfort i bezpieczeństwo pracy, warto wybrać produkty uznanych i cenionych na rynku producentów. Taki wybór oznacza idące w parze jakość i skuteczność, szczególnie ważne w czasie panującej epidemii COVID-19.

Chesz poznać poznać pełną ofertę artykułów BHP?

Zapraszamy do kontaktu! Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy indywidualną ofertę, dostosowaną do Państwa potrzeb. 

Gdzie nas szukać?

Bądźmy w kontakcie!

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 17 oraz w sobotę od 8 do 13.

(+48) 603 703 352